چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریك شهردار مهران به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

شهردار مهران طي پيامي ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا و روز زن را تبريک گفت.
به گزارش سایت اطلاع رسانی شهرداری مهران؛ متن پيام به شرح زير است:

«بسم الله الرحمن الرحيم»

"أنّا أعطيناک الکوثر..."

مژده که خانه ی وحی، با درخشش نام فاطمه، روشن تر شد تا نشانه هایی باشد بر حرمت زن.
عصمت، در لباس زنی به دنیا آمد که تمام تاریخ تا به امروز، در قامت توحید و آزادگی، حیران شده و یازده خورشید روشنگر ابدی، از دامن پرستاری او به معراج رفته اند.
مادری که از فراز کاج لاجه وردینش در کوهستان، مهربانانه به فرزندان می نگریست و نگران غم و شادی آنان بود.
وجود مقدس زهرای مرضیه(س) در پیشگاه خداوند متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و جلال خاصی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بزرگ بانوی اسلام، الگویی برای همه‌ ی ما انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است. از این رو دین مبین اسلام با نگاه ارزشی به حضرت فاطمه زهرا(س) و جایگاه زن و مقام منزلت مادر، بر تمامی عقاید جاهلی پیرامون شخصیت و منزلت زنان خط بطلان کشید و ارزش و جایگاه این موجود با ارزش خلقت را عزت و حرمت بخشید. از این رو مقام والای زن قابل احترام و تقدیر است.
 با احترام به این روز خجسته ، ولادت دخت مکرم نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) ومقام والای مادر وتقارن این روز با میلاد فرزند بزرگوارش حضرت امام خمینی (ره)، تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است با پیروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری به عنوان ولی امر مسلمین و ادامه دهنده راه انقلاب، سرلوحه خود قرارداده و شاهد نقش موثر زنان در دفع هجمه های فرهنگی دشمن با هدف تخریب وجهه زنان و خانواده های ایران اسلامی، در جوامع مختلف جهان باشیم.
از درگاه ایزد منان بهروزی برای مادران عزیز و بانوان شریف؛ و توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان را مسألت می نماییم.


٠٧:٠٠ - جمعه ١٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٥    /    تعداد نمایش : ٣٥٠لیست اخبار >>