سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
تقویم
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
صفحه اصلی > اخبار و رويدادها 
اخبار > شهردار مهران خبر داد:


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار مهران خبر داد:

نخاله برداری و جمع آوری احشام برای مقابله با بیماری سالک در مهران
شهردار مهران از نخاله برداری و جمع آوری احشام برای مقابله با بیماری سالک در این شهر خبر داد.

 حجت شاکیان شهردار مهران در گفتگو با سایت اطلاع رسانی شهرداری گفت: شهر مهران با توجه به گرمسیری بودن آن و مستعد بیماری سالک در فصل بهار که انباشت نخاله های ساختمانی و نیز نگهداری احشام زمینه شیوع این بیماری را سبب می شود.
وی اظهار کرد: شهرداری مهران نیز در جهت رفاه حال شهروندان و جلوگیری از هرگونه شیوع بیماری اقدام به پاکسازی نخاله های ساختمانی و جمع آوری احشام نموده است.
شهردار مهران افزود: بعد از جند ماه از گذشت پاکسازی محدوده شهر مهران بازهم خاک و نخاله ناشی از مازاد فعالیت های ساختمانی و عمرانی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی به محدوده این شهر منتقل و تخلیه شده است.
شاکیان اضافه کرد: با توجه به مشکل یاد شده، اطراف شهر مهران با حجم و انباشتگی فراوانی از خاک و نخاله مواجه بود که با اتخاذ تمهیدات لازم ازقبیل مدیریت منابع انسانی، به کارگیری ماشین آلات سنگین ، در یک اقدامی ضربتی سطح مناطق مختلف شهر از خاک و نخاله پاکسازی و اقدامات لازم جهت حمل و تخلیه موارد مذکور به مکان های مجاز در خارج از شهر صورت گرفت.
وی تصریح کرد: مردم نیز باید در این زمینه به شهرداری مهران کمک کنند و از ریختن نخاله ها در اطراف شهر و یا نگهداری احشام جلوگیری کنند.


١٠:٣٧ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٤٨٨    /    تعداد نمایش : ١٩٧