سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
تقویم
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
صفحه اصلی > اخبار و رويدادها 
اخبار > شهردار مهران مطرح کرد


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار مهران مطرح کرد

برخورد قانونی با تخلیه کنندگان غیرمجاز نخاله های ساختمانی در اطراف شهر مهران
شهردار مهران گفت: شهرداری با افرادی که به تخلیه غیر مجاز نخاله ساختمانی در معابر و حاشیه شهر اقدام می کنند قانونی برخورد می کند.
حجت شاکیان شهردار مهران در گفتگو با سایت اطلاع رسانی شهرداری درباره انباشته شدن نخاله های ساختمانی در حاشیه خیابان های مهران گفت:  شهرداری با همکاری محیط زیست و منابع طبیعی در آینده نزدیک مکان های برای تخلیه نخاله های ساختمانی به اطلاع شهروندان از طریق تابلوها در سطح شهر اطلاع رسانی می شود.
وی ، اظهار کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تخلیه نخاله ساختمانی در حریم شهرها، با جدیت و بدون هیچگونه بخشودگی اعمال قانون شود.
شهردار مهران ادامه خاطر نشان کرد: شهرداری با نصب تابلو در محل های مورد نظر و اطلاع رسانی تا حدودی جلوی انباشته شدن نخاله های ساختمانی و بعضا زباله تر و خانگی را می گیرد.
شاکیان با اشاره به اینکه بدون همراهی شهروندان نمی شود گامی برای توسعه شهر برداشت از شهروندان وظیفه شناس خواست که نگذارند افراد سود جو نخاله های ساختمانی را دور از چشم شهرداری در محل های غیر مجاز تخلیه کنند.
شهردار مهران اضافه کرد: لازم است برای داشتن یک شهر خوب و ایده آل، شهروندان گرامی نیز یار و یاور شورا و شهرداری باشند و اجازه ندهند شاهد چنین تصاویری که زیبنده شهروندان مهرانی نیست در حاشیه شهر باشیم.


١٣:٣٩ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٤٩٠    /    تعداد نمایش : ١٨٨