پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨
تقویم
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
صفحه اصلی > اخبار و رويدادها 
اخبار > شهردار مهران دستور حمايت از کالاي ايراني صادر کرد


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار مهران دستور حمايت از کالاي ايراني صادر کرد

شهردار مهران دستور العمل حمايت از کالاي ايراني را به زيرمجموعه هاي شهرداري مهران ابلاغ کرد.
به گزارش سایت اطلاع رسانی شهرداری مهران ،شهردار مهران با صدور نخستین دستورالعمل خود در سال جدید با عنایت به نام گذاری سال ١٣٩٧ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، شهرداری مهران را ملزم به حمایت از محصولات تولید داخل کرد.
در دستورالعمل شاکیان بر استفاده و خرید تجهیزات و ملزومات با کیفیت تولید داخل و اجتناب از خرید محصولات خارجی تاکید شده بود، مورد استناد قرار گرفته است.
در دستورالعمل صادره از سوی شهردار مهران آمده است: نظر به نامگذاری سال ۱۳۹۷ توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای تاکیدات دولت محترم در اجرای و عملیاتی نمودن این دستورات لازم است اداره با رعایت کلیه جوانب و مالی و کیفیتی در خرید های مورد نیاز شهرداری از کالاهای ایرانی موجود در بازار استفاده گردد و در صورت نیاز به کالای غیر ایرانی مراتب حتی الامکان توسط کارپرداز در بازار مطرح تصمیم گیری شود .
شهردار مهران در دستورالعمل خویش تاکید کرده است: با توجه به شرایط خاص مالی و معیشتی کسبه مستقر در شهر مهران لازم است خرید لوازم و کالای مورد نیاز شهرداری توسط کاربر در بازی با رعایت کلیه دستورالعمل های مالی و تضمین کیفیت اجناس و رعایت صرفه و صلاح شهرداری از واحدهای صنفی و کسبه شهر مهران در اولویت اول قرار گیرد .


١٠:٤٠ - جمعه ٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٤٩٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٨