پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨
تقویم
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
صفحه اصلی > اخبار و رويدادها 
اخبار > پیام مشترک شهردار و شورای اسلامی مهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی


  چاپ        ارسال به دوست

پیام مشترک شهردار و شورای اسلامی مهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی

باسمه تعالی 

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند. مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

امنیت ، اعتماد ، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است ، نیرویی که با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه به ریشه های ظلم و فساد می کوبد تا ارمغان آور آرامش و عدالت باشد.

« هفته نیروی انتظامی » فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان برکف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است . لذا ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا و ایثارگران ناجا ، هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی وپرسنل محترم  نیروی انتظامی و فرماندهی و پرسنل مرزبانی شهرستان مهران تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

امیدواریم به فضل پروردگار قادر متعال بیش از پیش در حفظ ، تأمین وارتقاء دونعمت بزرگ الهی یعنی سلامت وامنیت کوشا باشیم ، از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون شما در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خواستاریم.


١٤:٠٦ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٠    /    تعداد نمایش : ١٤٨