شنبه ٢١ تير ١٣٩٩
تقویم
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
صفحه اصلی > اخبار و رويدادها 
اخبار > "حجت‌ اله نصیری پور" به عنوان شهردار مهران معارفه شد


  چاپ        ارسال به دوست

"حجت‌ اله نصیری پور" به عنوان شهردار مهران معارفه شد

با تقدیر از تلاش های شهردار قبلی شهر مهران، شهردار جدید این شهر مرزی روز دوشنبه در مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار ایلام معرفی شد.

در این مراسم مهندس حجت اله نصیری پور كه پیشینه 25 سال كار همچون شهردار  پلدختر، الیگودرز ، معاون فرماندار دلفان ، فرماندار دلفان و فرماندار مهران در كارنامه خود دارد به عنوان شهردار جدید مهران معرفی ومشغول بكار شد .

کرمی معاون امور عمرانی استاندار ایلام در آیین تودیع و معارفه شهردار جدید مهران در محل سرسرای فرمانداری این شهرستان گفت: معرفی شهردار جدید مهران با سابقه درخشانی كه در مدیریت شهری دارد نقطه عطفی در این شهر مرزی به عنوان پیشانی استان است.

وی افزود: شهرستان مرزی مهران از زمینه ها و ظرفیت های لازم برای پیشرفت و آبادانی همه جانبه برخوردار است و باید در این راستا تلاش ها و پیگیری ها دو چندان شود.

معاون امور عمرانی استاندار ایلام اظهار كرد: باید از ظرفیت های شهر مرزی مهران برای آبادی و توسعه این شهر استفاده كرد.

اسد قاسمی فرماندار مهران نیز گفت: شهرداری با همیاری مردم و در قالب برنامه های كارشناسی اسباب شادی و نشاط را برای مردم فراهم كنند.

وی  با بیان اینكه خدمتگزاری به مردم علاوه بر شادابی در جامعه سبب پاسداشت ارزش ها از سوی مردم خواهد شد گفت: كارها و خدمات مسوولان باید در راستای انجام به تكالیف الهی و قانونی باشد و محور این كارها نیز باید بر اساس ولایت و آموزه های دینی صورت گیرد.

 در این مراسم از زحمات نریمانی سرپرست شهرداری مهران نیز تقدیر شد .

 


٠٩:٥٥ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٥٤١    /    تعداد نمایش : ١٨٨