سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨
تقویم
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
صفحه اصلی > اخبار و رويدادها 
اخبار > 15 هزار متر مربع معابر شهری مهران آسفالت شد


  چاپ        ارسال به دوست

15 هزار متر مربع معابر شهری مهران آسفالت شد

 شهردار مهران از بهسازی، ترمیم و لکه گیری و آسفالت بیش از 15 هزار متر مربع معابر شهری این شهر طی سه ماه گذشته خبر داد.

مهندس حجت الله نصیری پور شهردار مهران در حاشیه بازدید از مراحل آسفالت معابر این شهر با حضور رییس شورای اسلامی شهر مهران در گفت و گو با خبرنگار ما، بهسازی و لکه گیری آسفالت معابر از جمله کارهای زیرساختی برای اربعین و مطالبات به حق شهروندان خواند و گفت: ترمیم و بهسازی زیرساختهای شهری جهت کنگره بزرگ اربعین در دستور کار شهرداری قرار گرفت و شهرداری مهران عملیات ترمیم نوار حفاری و لکه‌گیری و آسفالت خیابان‌ها، کوچه ها و معابری که نیاز به ترمیم و بهسازی دارند در اولویت کار خود قرار داد.

وی این طرح را در راستای رفع مشکلات شهروندان ، سهولت تردد زائران ، حفظ حقوق شهروندی و جلب رضایت شهروندان خواند و گفت: این طرح خردادماه امسال آغاز شد و تاکنون 15 هزار متر مربع از معابر این شهر با اعتباری بالغ بر 975 میلیون تومان لکه گیری و آسفالت شده است.

 نصیری پور خاطر نشان کرد: در حال حاضر در سه منطقه توسط سه پیمانکار در مناطق ، فاز دو ، مسکن مهر و مدافعان حرم کار لکه گیری و آسفالت معابر انجام می شود.

شهردار مهران افزود: کار آسفالت معابر و خیابانهای مهران ادامه دارد و امیدواریم تا چند روز قبل از اربعین حسینی  خیابانها و معابری که احتیاج به روکش آسفالت، بهسازی و لکه گیری دارند به اتمام برسانیم و شهروندان و زائران به سهولت در معابر این شهر تردد کنند.


١٥:٣١ - پنج شنبه ٧ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٥٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٨