جمعه ٠٩ اسفند ١٣٩٨
تقویم
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
صفحه اصلی > اخبار و رويدادها 
اخبار > شهردار مهران: از مردم بابت توقف عملیات آسفالت معابر عذر خواهی میکنم/ توقف آسفالت ريزي شهر بخاطر محول شدن آسفالت کمربندی غربی


  چاپ        ارسال به دوست

شهروندان نگران نباشند؛

شهردار مهران: از مردم بابت توقف عملیات آسفالت معابر عذر خواهی میکنم/ توقف آسفالت ريزي شهر بخاطر محول شدن آسفالت کمربندی غربی

شهردار مهران گفت: ضمن تسلیت ایام حزن انگیز محرم از مردم بابت توقف عملیات آسفالت معابر سطح شهر عذر خواهی میکنم و با توجه به اینکه آسفالت کمربندی غربی که تاثیر بسزایی در رفع گره های ترافیکی دارد به شهرداری محول شده است به همین جهت آسفالت ريزي شهر فعلا متوقف شده است.

حجت الله نصیری پور اظهار داشت: به دلیل اینکه بتوانیم ترددی راحت و بدور از گره های ترافیکی در ایام اربعین حسینی داشت باشیم همه امکانات آسفالت ریزی شهرداری به کمربندی غربی منتقل شده که در این مدت شهروندان عزیز ضمن تحمل شرایط جدید تا اتمام کار کمربندی غربی از آنها عذرخواهی میکنم.

وی اظهار داشت: پس از اجرای عملیات آسفالت کمربندی غربی ، مجددا مناطقی که به آسفالت ، زیرسازی  و روکش آسفالت نیاز دارد تا پایان سال انجام خواهیم داد و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

شهردار مهران در ادامه با تقدیر و تشکر از حضور مردم در مراسمات سوگواری سید و سالار شهیدان (ع) اظهار داشت: با برنامه ریزی انجام شده تلاش داریم تا برای سال آینده هم مکان تجمع مردم در روز تاسوعا و هم در مراسم شام غریبان تغییراتی ایجاد کنیم تا مردم بتوانند نهایت استفاده از مکان های یاد شده داشته باشند.

نصیری پور تصریح کرد: با ایجاد تغییرات در میدانهای شهدا و امام خمینی(ره) که محل تجمعات مردم برای مراسمات مختلف مذهبی  می باشد مردم میتوانند استفاده بهینه ای از مکانهای مذکور کنند.

 

 


٠٩:٥٢ - شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٥٧٢    /    تعداد نمایش : ٨٤