دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
تقویم
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
صفحه اصلی > اخبار و رويدادها 
اخبار > طرح توسعه میدان شهدای مهران


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار مهران خبر داد:

طرح توسعه میدان شهدای مهران

 

شهردار مهران با اشاره به اجرای طرح توسعه میدان شهداء، گفت: در راستای رفع مشکلات ترافیکی ، زیبا سازی و اصلاح هندسی طرح توسعه میدان شهداء این شهر اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری مهران ، حجت الله نصیری پور بیان کرد: میدان شهداء مهران که در ابتدای این شهر از ورودی مسیر ایلام قرار دارد و محلی برای تجمع هیئت های مذهبی در عزاداری و دیگر مناسبت های در سال می باشد توسعه داده می شود.

وی افزود: کار اصلاح هندسی این میدان آغاز و ضمن استاندارد سازی، کارهای مختلفی از جمله نورپردازی با نصب چراغ روشنایی زیبا سازی می شود.

شهردار مهران تصریح کرد: علاوه بر این میدان طرح های دیگر از جمله احداث میدان حضرت زهرا(س) در تقاطع بلوار حضرت زینب (س) با نصب المان مخصوص و انتقال المان فانوس که اکنون در این مکان وجود دارد در دستور کار قرار دارد.

نصیری پور ادامه داد: با ایجاد میدان حضرت زهرا(س) تردد و عبور و مرور در تقاطع بلوار حضرت زینب(س) و بلوار حضرت ولی عصر (عج) روان و در مصرف سوخت شهروندان که اکنون باید مسیری را تا مقابل فرمانداری جهت دور زدن طی کنند کاسته می شود.

وی خاطر نشان کرد: سرویس های بهداشتی که در این مکان (مقابل آموزش و پرورش) نیز قرار دارند علاوه بر اینکه فرسوده و باعث کاهش دید رانندگان شده اند برداشته و به محل مناسب تری انتقال داده می شوند.

شهردار مهران اظهار کرد: همچنین طرح اصلاح هندسی دیگر میادین از جمله میدان امام حسین(ع) و میدان امام خمینی (ع) در دستور کار قرار دارد که طی فازهای بعدی عملیاتی می شوند.

 

 

 


١١:٢١ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٥٩٦    /    تعداد نمایش : ١٠٢